تبلیغات
گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات (1391-1386) - آرزوی توفیق در امتحانات
دوشنبه 5 دی 1390

آرزوی توفیق در امتحانات

   نوشته شده توسط: گروه فناوری اطلاعات    

با سلام و احترام.

برای یکایک شما دانشجویان عزیز آرزوی موفقیت در امتحانات را دارم. بدون شک موفقیت شما آرزوی قلبی ماست. موفق، پیروز و سربلند. ان شاا...


چهارشنبه 14 دی 1390 12:25 ب.ظ
سلام خسته نباشید
استاد پس کی نمرات شبکه رو تو سایت میزنن امتحان 7ام بود امروز 14امه؟
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. تا آنجایی که من میدانم باید کلید بیاد. به طورکلی اینطور موارد را باید از آموزش پیگیری کنید.
چهارشنبه 14 دی 1390 12:34 ق.ظ
سلام استاد استاد همان ارفاقی که برای میان ترم معماری داشتید برای برگه تشریحی ها هم داشته باشید که امروز همه با سوالات سخت تستی درگیر شدند مطمئن باشید همه سپاسگزار شما خواهند شد.
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. ملاحظه شد.
دوشنبه 12 دی 1390 01:21 ب.ظ
سلام ممنون از زحمات شما متشکرم.
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. در خدمتم.
دوشنبه 12 دی 1390 11:35 ق.ظ
سلام خسته نباشید ببخشید مزاحمتون میشم ولی نمرات پاسکال پس قراره کی وارد بشه یک هفته از این امتحان میگذره ولی نمرات رو وارد نمیکنند ممنون
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. امروز پیگیری کردم. نمرات تستی این درس هنوز وارد نشده. باید کلید بیاد. گفتند تا دو-سه روز اینده نمرات وارد خواهد شد.
یکشنبه 11 دی 1390 08:56 ب.ظ
سلام استاد پس قرار مدیر گروه همدان کی باشه ؟
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. چند نفری در نظر گرفته شده بود. ولی مشکل اصلی این هست که اکثرا زمان کافی برای مدیریت ندارند. به هر حال برای اطلاعات دقیقتر باید از آقای سراقی سوال کنید.
یکشنبه 11 دی 1390 04:15 ب.ظ
باسلام.خسته نباشید استاد
استاد من نمونه سوال زبان تخصصی های ترم قبل رو که نگاه میکردم از 2 تا ضمیمه آخر کتاب سوالی ندیدم . میخواستم نظر شمارو در این مورد بدونم. آیا فکر میکنید از این 2 ضمیمه سوالی ام بیاد؟
باتشکر
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. ممنون. از نظر قانونی از تمام سرفصلی که برای این درس (و هر درس دیگر) مشخص شده مجازند و میتوانند سوال بدهند. بنابراین واقعا نمیشه در این مورد نظر داد.
دانشجو
شنبه 10 دی 1390 11:38 ق.ظ
سلام میشه لطف کنید از مسولین بخواهید نمرات پایانی درس پاسکال رو هر چه زودتر وارد کنند امتحان این درس که خیلی سخت بود تو رو خدا زودتر جواب ها رو بذارید تو سایت ممنون.
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. جواب امتحانات تستی با توجه اینکه کامپیوتر تصحیح میکند معمولا خیلی سریع داده میشود.
دانشجو
شنبه 10 دی 1390 11:38 ق.ظ
سلام میشه لطف کنید از مسولین بخواهید نمرات پایانی درس پاسکال رو هر چه زودتر وارد کنند امتحان این درس که خیلی سخت بود تو رو خدا زودتر جواب ها رو بذارید تو سایت ممنون.
جمعه 9 دی 1390 10:19 ب.ظ
سلام.ممنون از راهنماییتون.
منظور منم صرفا كلاس بنود بلكه دنبال كردن یه زبان به صرت حرفه ای بود.چون واحدهایی كه تو دانشگاه پاس كردیم فكر نمیكنم جوابگو باشن وگرنه تمام صحبت های شما رو قبول دارم.مجددا از لطفتون تشكر میكنم
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. اتفاقا به نظر من یکی از مناسبترین زبانهای برنامه نویسی برای کسانی که قصد ادامه تحصیل دارند زبان "سی" میباشد. من که در فیلد شبکه های حسگر کار میکنم باید جهت اطلاع شما بگم که اکثر شبیه سازهای معتبر دنیا بر پایه این زبان (که در دانشگاه پاس میکنید) نوشته شده است. حتی الان که من روی یک پروژه فیبر نوری کار میکنم از شبیه ساز مبتنی بر زبان سی (ویژوال سی) استفاده میکنیم. حالا همانطور که قبلا گفتم بستگی به هدفتون داره.
جمعه 9 دی 1390 12:23 ب.ظ
سلام
استاد از اینکه دیگه مدیرگروه همدان نیستید خیلی ناراحت شدم چون واقعا وضعیت نصبت به قبل خیلی تغییر کرده بود امیدوارم هرجا هستید موفق باشید
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. ممنون از لطف شما.
جمعه 9 دی 1390 10:43 ق.ظ
سلام
ای کاش مورد اول رو انتخاب میکردید و باز هم مدیر گروه همدان میموندید.مناسبترین فرد برای این کار شما هستید
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. ممنون از لطف شما. به طورکلی مسئولیت این کار سنگین است. مثلا اگر مدیر گروه در انتخاب استاد برای یک درس اشتباه بکند و به خاطر این موضوع اشخاصی خوب درس را متوجه نشوند و حتی بیافتند کلیه خسارات مادی و معنوی متوجه مدیر گروه خواهد بود. بنابراین اگر فردی باشد که بتواند وقت بیشتری برای گروه اختصاص دهد به نظر من برای بچه ها بهتر خواهد بود. البته این به این معنی نیست که من علاقمند به کمک به گروه نیستم. در آینده هم هر کمکی از دست من بربیاد برای موفقیت گروه انجام خواهم داد.
جمعه 9 دی 1390 09:21 ق.ظ
سلام استاد با توجه یه اینکه گفتید که دیگه مدیرگروه مرکز همدان نیستید ترم بعد اونجا تدریس و حضور دارید؟
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. ببینید هراستاد یک تعداد واحد برای تدریس ظرفیت داره (سقف تدریس)و اگر بیشتر از اون واحدها برداره بر طبق قانون عملا اون واحدهای مازاد سوخت میشه(حاصلجمع واحدهای تدریسی در کلیه مراکز ). در ترم های گذشته هم کلیه واحدهای تدریس من در همدان (وحتی یکی دو درس از بهار) سوخت میشد و من به احترام بچه ها و با توجه به نیاز مراکز به مدرس (بخصوص معماری) این دروس را برمیداشتم (البته در مورد زبان تخصصی هم هر چند از شیوه تدریس خودم رضایت نداشتم اما چون استادی این درس را قبول نمیکردند خودم برمیداشتم ولی به هر حال این درس هم سوخت میشد). با این همه من شخصا با این موضوع مشکلی نداشته و ندارم و تدریس و کمک کردن به شما را افتخار میدانم. در صورت نیاز جهت تدریس در ترم آینده هم در خدمت شما در همدان خواهم بود.
جمعه 9 دی 1390 01:17 ق.ظ
سلام استاد.
خسته نباشید
از اینکه تو نظرا دیدم که دیگه مسئول مرکز همدان نیستید خیلی ناراحت شدم چون با آمدن شما خیلی از مشکلا حل شده بود و دانشجوها راحت مشکلاتشان رو با شما در میان می‌گذااشتن. شمام با کمال وجود پاسخگو بودید.
امیدوارم بازهم در این مرکز به کار مدیر گروه فناوری اطلاعات ادامه بدهید
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. ممنون از لطف شما. من با وجودی که در هفته حضور کمی در آن مرکز داشتم تمام تلاشم را میکردم که به بهترین حالت آنجا را مدیریت کنم و به مشکلات بچه ها رسیدگی کنم. اما اگر منطقی به موضوع نگاه کنیم آنجا با توجه به تعداد بسیار زیاد دانشجویان نیازمند کسی میباشد که حداقل سه روز در هفته حضور داشته باشد و پاسخگوی بچه ها باشد. پس با در نظر گیری منافع بچه ها دو راه وجود داشت یا حضور من افزایش یابد و یا شخص دیگری این وظیفه را انجام دهد که با توجه به مشکلات و درگیریهای اینجانب مورد دوم مناسبتر به نظر میرسد. به نظر من در حال حاضر گروه شکل خود را گرفته و نظم نسبتا خوبی پیدا کرده و بدون من هم این روند ادامه پیدا خواهد کرد.
پنجشنبه 8 دی 1390 01:35 ب.ظ
سلام.با تشكر از تمام زحمتاتون
استاد اگر بخام برم كلاس برای برنامه نویسی چه كلاس و برنامه ای رو برم كه به روزتر باشه و تو بازار بیشتر طرفدار داشته باشه.یعنی بازار كار خوبی داشته باشه؟
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. من به طور کامل جواب این سوال را در یکی از پستهای قبلی داده بودم. این سوال مثل این میمونه که از یک ورزشکار بپرسید که "من اگر بخوام یک ورزش توپی کار بکنم به نظر شما چه توپی بخرم؟!". زبان برنامه نویسی هم مثل توپ یک ابزار هست برای رسیدن به هدف اما خودش هدف نیست. ممکنه زبانی برای یک کاربرد یا یک شخص خوب و برای دیگری مناسب نباشد. بنابراین اول شما باید هدفتون را مشخص بکنید و بعد بپرسید که برای رسیدن به آن هدف فراگیری چه زبانی را پیشنهاد میکنید. به عنوان نمونه وقتی شما این سوال را از خیلیها بپرسید زبانهایی مانند ویژوال سی، دلفی را پیشنهاد میکنند و کمتر کسی زبان اسمبلی یا وی اچ دی ال را پیشنهاد میکند و این در حالی است که خیلی از کارها را فقط با زبانهایی مانند اسمبلی میتوان انجام داد و زبانهای ویژوال توانایی انجام آنها را ندارند. من توصیه میکنم که به زبان برنامه نویسی به عنوان یک ابزار نگاه کنید نه یک هدف. این را هم فراموش نکنید که (بر خلاف تصور و نظر خیلی ها ) انتظارات از یک متخصص کامپیوتر خیلی بالاتر از یادگیری و تسلط به یک زبان برنامه نویسی میباشد. یادگیری یک زبان برنامه نویسی نیازی به دانشگاه و این همه دردسر نداشت و به راحتی (با مدرک زدیپلم یا حتی زیر آن)با خرید چند کتاب یا شرکت در کلاسهای آموزشی میشد به این هدف رسید. بنابراین شرکت در این کلاسها شاید تحقیر علمی و یا بازگشت به عقب باشد. به طور خلاصه هدف را مشخص، بر طبق هدف زبان را مشخص و در نهایت با خرید کتابهای راهنما "خودتون" هر زبانی هم که باشه در طول مدت کم حرفه ای خواهید شد چون مهندس هستید!
پنجشنبه 8 دی 1390 01:11 ب.ظ
آخر ترم شد...
جاداره از مهندس نبوی استاد محترم و سخت کوشمون تشکر کنم که برای ما دانشجوهای درس سیستم عامل بسیار زحمت کشیدند که علاوه بر انجام وظیفه کاری بیشتر به فکر بار علمی دانشجوها بودند...ممنون از ایشان
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. بنده هم از طرف ایشان و خودم از شما عزیزان تشکر میکنم. رضایت شما افتخار ماست.
پنجشنبه 8 دی 1390 01:04 ب.ظ
ممنونم از شما استاد محترم ... از اینکه برای ما دانشجوها وقت میذارید و برامون آرزوی موفقیت میکنید ممنونم... موفق باشید
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. در خدمتم.
دانشجو
چهارشنبه 7 دی 1390 09:11 ب.ظ
سلام
استاد میخواستم اگه امكانش هست یه لطفی بفرمایید بابت واردكردن نمرات میانترم درس گرافیگ پیگیری كنید. ما دسترسی به دكتر دزفولیان نداریم. امروز هم اخرین مهلت وارد كردن نمرا بود!!!!!
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. من دیگه مسئولیت مدیریتی در مرکز همدان ندارم. بنابراین باید در حال حاضر با اقای سراقی هماهنگ نمایید.
فروزان
چهارشنبه 7 دی 1390 03:10 ب.ظ
خیلی ممنون از لطفتون
امیدوارم دعای خیرتون همیشه بدرقه راهمون باشه
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : در خدمتم.
علی رادمرد
دوشنبه 5 دی 1390 06:17 ب.ظ
سلام استاد
ممنون،انشاا بتونیم زحمات شما و سایر اساتید رو اونطور که شایسته ست بدیم، هر چند قانون هایی که پیام نور هر ترم تصویب می کنه دانشجو ها رو در هر ترم با مشکلات جدیدی رو به رو میکنه!
با دعای خیر شما به امید خدا این ترم هم با موفقیت پشت سر میذاریم
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. انشاا...
ج.ف
دوشنبه 5 دی 1390 05:13 ب.ظ
سلام
ممنون. ما هم امیدواریم که شما همیشه و در همه مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. ممنون از لطف شما.
...
دوشنبه 5 دی 1390 12:31 ب.ظ
از شما ممنون ایم، این لطف شما رو میرسونه ، فقط یه خواهش داشتم که دروس مدیریتی بچه های it رو که خود خوان اعلام شدند دراختیار اساتیدی قرار بدید که نمراتش رو سریع تر وارد کنند که ما ها هم مشکل بچه های ترم قبل رونداشته باشیم
پاسخ گروه فناوری اطلاعات : سلام. توزیع و تصحیح این دروس مدیریتی بر عهده گروه مدیریت می باشد. اما این موضوع را در نظر میگیرم و صحبت میکنم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر